Се издава стан во Центар

Шифра : 3992

Адреса :

Скопје

Населба : Центар

Важи до : 13 Декември 2016

Финансиски информации :

Издава 500,00 € / месечно

Детали :

Наместеност Наместен
Простор за живеење 88,00 m²
Број на соби 3
Број на спални соби 2
Кат 12
Број на бањи 1
Тип на греење Градско парно

Се издава прекрасен стан кај Градска болница со две спални соби, дневна со кујна и трпезарија, купатило и тераса. Станот е комплетно наместен и веднаш вселив.

Сакате повеќе информации? Оставете Ваша порака

Врати се кон листата