Се издава стан во Центар

Шифра : 1467

Адреса :

Скопје

Населба : Центар

Важи до : 20 Јуни 2016

Финансиски информации :

Издава 260,00 € / месечно

Детали :

Наместеност Наместен
Простор за живеење 45,00 m²
Број на соби 2
Број на спални соби 1
Кат 5
Број на катови 5
Број на бањи 1

Се издава стан во близина на Нико компјутери.

Располага со една спална, дневна со кујна, купатило и тераса.

Обезбедено гаражно место во склоп на зградата.

Сакате повеќе информации? Оставете Ваша порака

Врати се кон листата