Стан на Водно

Шифра : 1354

Адреса :

Скопје

Населба : Водно

Финансиски информации :

Издава 550,00 € / месечно

Детали :

Наместеност Наместен
Простор за живеење 45,00 m²
Број на спални соби 1
Кат 2
Број на катови 5
Број на бањи 1

Станот се наоѓа на Водно во близина на Турска резиденција. Комплетно модерно опремен стан со дневна соба, трпезариски дел, кујна, спална соба, купатило и тераса со поглед кон Скопје. Во зграда има лифт, сопствено парно, паркинг простор пред самата зграда...

Сакате повеќе информации? Оставете Ваша порака

Врати се кон листата