Стан во Црниче

Шифра : 3920

Адреса :

Скопје

Населба : Црниче

Финансиски информации :

Издава 650,00 € / месечно

Детали :

Наместеност Наместен
Простор за живеење 80,00 m²
Број на соби 3
Број на спални соби 2
Кат 1
Број на бањи 2

Станот се наоѓа во Црниче, убав и мирен дел од градот. Располага со дневна соба со трпезарија и кујна, две спални соби, две купатила и тераса со поглед кон Скопје. Модерно опремен стан со квалитетен и нов мебел. Греење сопствено на струја.

Сакате повеќе информации? Оставете Ваша порака

Врати се кон листата