Стан на Водно од 85м2

Шифра : 3918

Адреса :

Скопје

Населба : Водно

Финансиски информации :

Издава 650,00 € / месечно

Детали :

Наместеност Наместен
Простор за живеење 85,00 m²
Број на спални соби 2
Ориентација Југ
Кат 1
Број на бањи 2

Станот се наоѓа на Водно во близина на комплексот Панорама Резиденс. Станот е модерно опремен со нов мебел. Има ходник, дневна соба со трпезарија, кујна, родителска соба со купатило и гардеробер, гостинска соба, купатило и тераса од 40м2 со поглед кон Водно. Во зградата има лифт и сопствено греење на струја. 

Сакате повеќе информации? Оставете Ваша порака

Врати се кон листата