Апартман во Жданец 160м2

Шифра : 3915

Адреса :

Скопје

Населба : Жданец

Финансиски информации :

Издава 1.500,00 € / месечно

Детали :

Наместеност Наместен
Простор за живеење 160,00 m²
Број на спални соби 4
Кат 1
Број на бањи 2

Апартман се наоѓа во нова куќа во Жданец на 1ви кат. Располага со ходник дневна соба со трпезарија, кујна, 4 спални соби, купатило, галерија, бања и тераса од 110м2. Апартманот е опремен со нов и модерен мебел. Греење со електрична енергија (парно и подно). Дворно место со поглед кон Скопје и базен. Има алармен систем, камери и е климатизиран. Обезбедени две паркинг места.

Сакате повеќе информации? Оставете Ваша порака

Врати се кон листата