Апартман во Жданец

Шифра : 3914

Адреса :

Скопје

Населба : Жданец

Финансиски информации :

Издава 1.100,00 € / месечно

Детали :

Наместеност Наместен
Простор за живеење 130,00 m²
Број на спални соби 3
Број на бањи 2

Апартманот се наоѓа во Жданец во нова куќа на приземје. Располага со ходник, дневен боравак со трпезарија, кујна, три спални соби, купатило и бања. Модерно внатрешно уредување со нов мебел. Греење со електрична енергија (парно и подно). Дворно место со поглед кон Скопје и базен. Има алармен систем, камери и е климатизиран. Обезбедени две паркинг места.

Сакате повеќе информации? Оставете Ваша порака

Врати се кон листата