Стан во Дебар Маало

Шифра : 1377

Адреса :

Скопје

Населба : Центар

Финансиски информации :

Издава 450,00 € / месечно

Детали :

Наместеност Наместен
Простор за живеење 60,00 m²
Број на спални соби 2
Кат 2
Број на катови 4
Број на бањи 1

Станот се наоѓа во Дебар Маало во близина на Министерство за одбрана. Станот располага содневна соба, трпезарија со кујна, две спални соби, купатило и две тераси. Станот е опремен со модерен и нов мебел. 

Сакате повеќе информации? Оставете Ваша порака

Врати се кон листата