Стан во Козле

Шифра : 1373

Адреса :

Скопје

Населба : Козле

Финансиски информации :

Издава 250,00 € / месечно

Детали :

Наместеност Наместен
Простор за живеење 60,00 m²
Број на спални соби 1
Кат 1
Број на бањи 1
Тип на греење На струја

Станот се наоѓа во нова зграда во Козле на 1 ви кат. Располага со дневна соба, трпезраија, кујна, спална соба, купатило со туш кабина и тераса. Зграда има лифт и сопствено парно на струја и гаража. Станот е опремен со нов и модерен мебел. 

Сакате повеќе информации? Оставете Ваша порака

Врати се кон листата