<< Претходно

Стан на Водно

Шифра : 7777

Адреса :

Славејко Арсов
Скопје

Населба : Центар

Удобности :

  • Училиште во близина
  • Аптека во близина
  • Детска градинка во близина
  • Амбуланта во близина
  • Детско игралиште во близина
  • Пошта во близина
  • Банка во близина

Финансиски информации :

Цена 170.000,00 €

Детали :

Простор за живеење 117,00 m²
Број на соби 1
Број на спални соби 2
Кат 5
Број на катови 5
Број на бањи 1
Број на тоалети 1

На падината на планината Водно, во непосредна близина на ексклузивниот комплекс Панорама резиденс, Ви нудиме стан за продажба. Станот е лоциран во нова зграда со лифт на 5ти кат. Станот на површина од 117м2 располага со 1 светла и комфорна дневна соба која има пристап до сопствена тераса која нуди прекрасен поглед над градот Скопје, 1 трпезарија која е споена со дневната соба и кујна од отворен тип. Интимниот дел има две удобни спални соби кои  делат една бања. Дополнително, станот има и гостински тоалет со туш кабина и 1 сервисна соба како и сопствен гаражен простор под зграда. Сопственикот на располагање ќе има и инвертер во дневната соба, 1 клима уред во една од спалните соби и сопствен систем за греење. Самата локација нуди чиста околина со свеж планински воздух како и близина на сите потребни услуги за секојдневно функцуинирање, Станот се продава наместен и цената изнесува 170 000евра или празен со цена што изнесува 160 000евра.

Сакате повеќе информации? Оставете Ваша порака

Врати се кон листата