Стан за продажба во Црниче

Шифра : 3111

Финансиски информации :

Цена 155.000,00 €

Детали :

Наместеност Наместен
Простор за живеење 179,00 m²
Кат 3
Број на катови 3

Станот се наоѓа во Црниче над МВР во близина на маркет Гиго Трејд на 3 ти кат од 3 ката во мала зграда. Мебелот во станот е комплетно нов и оваа квадратура располага со 4 спални соби, дневна, трпезарија, 1 голема тераса, 2 помали тераси и 2 бањи. Во зградата има сопствено парно греење на струја, но нема лифт. Станот се продава и издава.

Сакате повеќе информации? Оставете Ваша порака

Врати се кон листата