Стан за продажба во Центар, Водно

Шифра : 3074

Адреса :

Skopje

Населба : Vodno

Удобности :

  • Училиште во близина
  • Аптека во близина
  • Амбуланта во близина
  • Детско игралиште во близина
  • Пошта во близина
  • Банка во близина

Важи до : 05 Јуни 2018

Финансиски информации :

Цена 112.200,00 €

Детали :

Простор за живеење 102,00 m²
Број на спални соби 3
Кат 3
Број на катови 3
Број на бањи 1

Станот се наоѓа на Водно над Клинички Центар на 3 ти кат од пр + 2 + птк во нова зграда. Станот располага со 3 спални соби, дневна, трпезарија, кујна, бања, гостински тоалети, 3 тераси и ходник. Ориентација на станот север, запад и југ.  Во зградата има сопствено парно греење и лифт. Се продава и паркинг простор во подземна гаража.
Цената на станот е 1.100€/м2 + 5000€ гаража 

Сакате повеќе информации? Оставете Ваша порака

Врати се кон листата