Стан за Издавање во Козле

Шифра : 4074

Адреса :

1000 Skopje

Населба : Kozle

Удобности :

  • Училиште во близина
  • Детско игралиште во близина

Важи до : 21 Мај 2018

Финансиски информации :

Издава 450,00 € / месечно
Данок 225,00 €

Детали :

Наместеност Наместен
Простор за живеење 96,00 m²
Број на спални соби 3
Кат 2
Број на катови 3
Број на бањи 1
Број на тоалети 1

Во една од најурбаните населби во Скопје, во Козле се издава стан во приватна куќа на 2ри кат од вкупно три ката. Куќата располага со светла и пространа дневна соба која излегува на сопствена тераса, трпезарија, целосно опремена кујна кои делат еден тоалет. Интимниот дел е составен од 3 спални соби од кои две спани соби излегуваат на сопствени тераси и една бања.Станот е комплетно опремен со нов мебел.

Сакате повеќе информации? Оставете Ваша порака

Врати се кон листата