Стан за продажба во Црниче

Шифра : 2816

Адреса :

Скопје

Населба : Црниче

Финансиски информации :

Цена 114.000,00 €

Детали :

Наместеност Наместен
Простор за живеење 120,00 m²
Број на спални соби 3
Кат 3
Број на катови 3
Број на бањи 2

Станот се наоѓа во Црниче на 3ти кат. Располага со ходник, дневна соба со трпезарија, кујна, три сплани соби и две купатила. Станот се продава наместен со подно греење и има поглед кон Скопје. Во зградата нема лифт. 

Сакате повеќе информации? Оставете Ваша порака

Врати се кон листата