Куќа на Водно

Шифра : 427

Адреса :

Скопје

Населба : Водно

Финансиски информации :

Издава 1.500,00 € / месечно

Детали :

Наместеност Ненаместен
Простор за живеење 250,00 m²
Простор на земјиште 150,00 m²
Број на соби 5
Број на спални соби 4
Број на катови 3
Број на бањи 2

Во мирниот дел на Водно се издава празна куќа со два ката. Располага со дневна соба, трпезарија, кујна, три спални соби, две купатила, три големи тераса со поглед кон Скопје...Греење е на електрична енергија и на соларни панели, а има и обезбеденогаражно место. 

Сакате повеќе информации? Оставете Ваша порака

Врати се кон листата