Куќа со базен во Сопиште

Шифра : 431

Адреса :

Скопје

Населба : Сопиште

Финансиски информации :

Издава 2.500,00 € / месечно

Детали :

Наместеност Наместен
Простор за живеење 200,00 m²
Простор на земјиште 400,00 m²
Број на соби 4
Број на спални соби 3
Број на катови 3
Број на бањи 2
Број на тоалети 1

Идиличен живот во природата во областа Сопиште. Куќата на три нивоа има голема дневна, трпезарија, кујна, купатило, годтински тоалет, три спални соби, втора бања...Греење е на струја има и клима, паркинг простор за две возила и прекрасен надворешен базен со организиран простор за седење. Година на градба 2011.

Сакате повеќе информации? Оставете Ваша порака

Врати се кон листата