Луксузен апартман на две нивоа во Козле

Шифра : 171

Адреса :

Скопје

Населба : Козле

Финансиски информации :

Издава 1.300,00 € / месечно

Детали :

Наместеност Наместен
Простор за живеење 225,00 m²
Број на соби 5
Број на спални соби 4
Број на катови 2
Број на бањи 2
Број на тоалети 1

Апартман се наоѓа во Козле, приватна куќа со вкупна станбена површинана од 225м2 поделени на две нивоа. Куќата располага со голем дневен салон со камин, трпезарија, кујна, гостински тоалет и работна соба. На вториот кат е голема галерија, две купатила, три спални соби, сите имаат тераси со поглед кон шума. На располагање е и хортикултурно уреден двор, гаража и паркинг пред куќа за повеќе возила.

Сакате повеќе информации? Оставете Ваша порака

Врати се кон листата