Апартман во Жданец од 130м2

Шифра : 3767

Адреса :

1000 Скопје

Населба : Жданец

Финансиски информации :

Издава 800,00 € / месечно

Детали :

Наместеност Наместен
Простор за живеење 130,00 m²
Број на спални соби 3
Ориентација Северо-запад
Кат 1
Број на катови 2
Број на бањи 1
Број на тоалети 1
Тип на греење На струја

Апартманот се наоѓа во приватна куќа. Располага со 3 спални соби, купатило со џакузи, тоалет, дневна со трпезарија и тераса. Едно гаражно место во двор. 

Сакате повеќе информации? Оставете Ваша порака

Врати се кон листата